Domy w Bojanie
»Domy jednorodzinne w Bojanie koło Gdyni«
informacje
Kliknij, aby powiększyć
STANDARD WYKOŃCZENIA     ZDJĘCIA DOMÓW

BRAK DOMÓW NA SPRZEDAŻ.Osiedle 22 domów jednorodzinnych w Bojanie ul. Promienna. Jest to najnowsza inwestycja firmy Poldom.

Bojano jest bardzo atrakcyjną miejscowością położoną w odległości kilku kilometrów od Centrum Gdyni. Posiada bardzo dobre połączenie drogowe z Gdynią. Dochodzi tu autobus komunikacji miejskiej. W planie na najbliższe lata jest budowa nowej drogi łączącej Szczecin z Trójmiastem, której trasa biegnie bardzo blisko Bojana.

W miejscowości znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa i gimnazjum, przychodnia, apteka, Biedronka i inne sklepy, kościół.

W miejscowości jest pełna infrastruktura tzn. gaz, kanalizacja.

W Bojanie w bardzo dużej ilości powstają nowe budynki mieszkalne, często są to rezydencje, piękne, duże budynki na działkach, w skład których wchodzi np. oczko wodne albo lasek.

Bardzo urozmaicony teren jest charakterystyczny dla tej miejscowości, występują tu lasy, oczka wodne, teren jest pofałdowany. W pobliżu działki, gdzie powstaje osiedle bierze początek Rzeka Kacza, która swoje ujście do morza ma w Gdyni Orłowie, w bezpośrednim sąsiedztwie mola i klifu.

Domy budowane na tym osiedlu mają zabudowę bliźniaczą. Powierzchnia domu to 150 m2, powierzchnia działki ok. 500 m2. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do oszczędności energii w trakcie eksploatacji. Uzyskujemy to przez dobrą izolację cieplną ścian, wysokiej klasy okna. Kotłownia wyposażona jest w wysokiej klasy stojący piec gazowy kondensacyjny połączony z kolektorami słonecznymi na dachu budynku. W łazienkach, w wiatrołapie, częściowo w kuchni i w salonie przy wyjściu na taras zamontowano ogrzewanie podłogowe. Ponadto w budynkach są instalacje: alarmowa, centralnego odkurzacza, na trawniku instalacja zraszacza. Domy zostały wyposażone w drewniane schody. W budynku znajduje się poddasze użytkowe.