Apartamenty nad Radunią
»Trzy dwukondygnacyjne budynki w Pruszczu Gdańskim«
informacje
Kliknij, aby powiększyć
STANDARD WYKOŃCZENIA


WYNAJEM MIESZKAŃ.
W ofercie na wynajem jest aktualnie kawalerka z aneksem kuchennym oraz małe 2 pokojowe mieszkanie w Budynku B ul. Dobrowolskiego 15 w Pruszczu Gdańskim. Mieszkania są wyposażone w szafki kuchenne. Mieszkanie można obejrzeć po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Rezerwacja mieszkania po wpłacie kaucji. Zapraszam do kontaktu tel. 516-194-521.

Od czerwca dostępne będzie mieszkanie 3 pokojowe również na Osiedlu nad Radunią ul. Dobrowolskiego 15 B koło pogotowia. Mieszkanie jest nieumeblowane. Aneks kuchenny wyposażony w szafki kuchenne. Tel. 516-194-521

Apartamenty nad Radunią to zespół 3 dwukondygnacyjnych budynków w Pruszczu Gdańskim przy ul. Antoniego Dobrowolskiego 15. Inwestycja liczy 60 apartamentów o powierzchni od 25 m2 do 56 m2. W ofercie najmu znajdują się apartamenty 3 pokojowe o powierzchni 45m2 i 56 m2. Miejsca parkingowe naziemne są ogólnodostępne. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia lekarska, Biedronka, Tesco. Atutem inwestycji jest jej położenie – dogodny dojazd do Centrum Gdańska, Obwodnicy Trójmiasta, Autostrady A1, Obwodnicy Południowej Gdańska. Centrum Pruszcza Gdańskiego znajduje się w odległości około 1 km od osiedla. Osiedle zostanie włączone w istniejącą, w pełni wykonaną infrastrukturę miejską tzn. asfaltowe drogi dojazdowe, chodniki.


Mieszkania w budynku A i B możliwe do wynajmu.